Ekspresy Automatyczne Saeco

/Ekspresy Automatyczne Saeco

saeco automaty małeFirma Saeco sprosta każdemu rynkowi do zastosowań profesjonalnych. Linia Liryka oraz Aulika zaspokaja potrzeby nawet tym najbardziej wymagających użytkowników.

  • Ekspres do kawy Liryka Black jest to kompaktowe urządzenie do parzenia kawy określone dla wymagających, profesjonalnych użytkowników i firm segmentu Ho.Re.Ca. Nowoczesny design, dużej pojemności zasobniki na kawę oraz wodę, duży czytelny wyświetlacz -wszystkie najlepsze rozwiązania jakie zostały stworzone przez firmę Saeco , dzięki którym obsługa tego urządzenia to sama przyjemność.  
  • Ekspres do kawy Liryka Plus to wielofunkcyjne i proste w obsłudze urządzenie przeznaczone dla użytkowników ceniącyh sobie prostotę w profesjonalnym wykonaniu. W niewielkiej, kompaktowej obudowie zawarto takie inwazyjne udogodnienia jak ceramiczny młynek, klase efektywniości energetycznej A, wyjmowalny moduł zaparzający. Model Lirika Plus posiada rónież moduł pannarello, dzięku któremu można wykonać napoje typu cappuccino i inne napoje ze świeżym mlekiem.
  • Ekspres do kawy Liryka OTC to kolejna propozycja z linii profesjonalnych ekspresów do kawy marki Saeco. Wielofunkcyjne urządzenie przeznaczone dla najbardziej wymagających smakoszy kaw, profesjonalnych użytkowników i firm segmentu Ho.Re.Ca. Urządzenie to posiada nowoczesne wzornictwo i profesjonalne rozwiązania takie jak: ceramiczny młynek, klase efektywniości energetycznej A, wyjmowalny moduł zaparzający czy funkcja One - Touch Cappuccino.
  • Ekspres do kawy Aulika Focus jest urządzeniem którego charakteryzuje połączenie profesjonalnego designe z unikalnymi rozwiązaniami. Idealnie sprawdzi się w miejscach dużego zapotzrebowania na serwowane napoje. Urządzenie to posiada system "one touch logic" oraz najnowszej generacji cappuccinatore “Pinless Wonder“ dzięki któremu przygotowuje cappuccino oraz napoje na bazie mleka i kawy w niezrównany sposób.