Informacje na temat kaw dostępnych w Coffee Cona

Już za chwilę możecie Państwo delektować się znakomita kawą pochodząca z całego świata. To kawy wysokiej jakości, o klarownym, harmonijnym, łagodnym smaku. Firma „COFFEE CONA” posiada specjalną ofertę dla naszych partnerów handlowych jak i dla odbiorców indywidualnych. Nasze  kawy z pewnością będą świetnie prezentować się w Państwa ofercie. Współpraca z naszą firmą to same korzyści. Włączenie do swojej oferty najlepszych kaw w Polsce, to nie tylko kwestia prestiżu ale także możliwość dostarczania niezapomnianych doznań swoim klientom.  Naszym partnerom oferujemy wysokie rabaty na kawy i ekspresy oraz zniżki na profesjonalny serwis.

Lavazza Crema e Aroma brązowa

zdjecie,max,161

Lavazza Crema e Aroma stanowi kompozycję Arabiki oraz Robusty (50 % Arabica, 50 % Robusta) o obfitym, długo odczuwalnym smaku. Do stworzenia mieszanki stosuje się kawy wywodzące się spośród hodowli na obszarze centralnej oraz Południowej Ameryki, także ziaren afrykańskich. W efekcie powstaje kawa o ciemno palonych ziarnach, długo wyczuwalnym smaku z odcieniem espresso. Całości dopełnia gęsta, utrzymująca się długo po zaparzeniu, pianka. Szczególnie rekomendowana konsumentom lubiącym zdecydowany smak espresso i doceniającym piękną piankę, długo utrzymującą się na powierzchni napoju. Kawa ceniona również za to, że daje świetny efekt zarówno profesjonalnie przyrządzona, jak i zaparzona w domowym ekspresie. Dostępna w opakowaniach 1 kg.

Marka: Lavazza
Waga: 1,000 g
Jednostka miary: szt
Skład: 50/50

 

Lavazza GRAND ESPRESSO

64058275GRAND ESPRESSO to lider pośród kaw na gastronomicznym rynku we Włoszech. Mieszanka tej

kawy pozwala łatwo znieść różnice niedoskonałości ekspresu do kawy. Możliwe jest to dzięki doskonale
zbilansowanej mieszance ziaren Arabiki pochodzącej z centralnej i południowej Ameryki z azjatycką
i afrykańską Robustą, uzyskiwaną metodą płukania. Grand Espresso charakteryzuje się mocnym, słodkim
i intensywnym smakiem oraz zdecydowanym, cielistym posmakiem. Wykorzystanie tej kawy zapewnia
doskonały rezultat końcowy – smak typowego włoskiego espresso. Kawa doskonała szczególnie dla
miejsc, gdzie przyrządza się szeroki asortyment napojów na bazie espresso, czyli cappuccino, latte,
marocchino czy kawę mrożoną.

Marka: Lavazza
Waga: 1,000g
Jednostka miary: szt
Skład: 60 / 40

 

 

Lavazza Top Class

lavazza_top_class_kawa_ziarnista_1kgTOP CLASS GRAN GUSTO to bardzo cielista, średnio palona i dobrze zbalansowana mieszanka Arabiki i Robusty o delikatnym, czekoladowym smaku. Kawę tę tworzą słodkie ziarna azjatyckie – aromatycznie łagodne ziarna pochodzące z Ameryki Centralnej i łagodne odmiany brazylijskie.

Rezultatem takiego połączenia jest delikatny, łagodny smak z lekką nutką goryczki. Ze względu na swoje właściwości kawa ta jest idealną bazą do przyrządzania gorących i zimnych napojów kawowyc

Marka: Lavazza
Waga: 1,000 g
Jednostka miary: szt.
Skład : 90/10

 

 

Lavazza Qualita Rossa

_vyrn_31lavazza-rossa

Lavazza Qualita Rossa to znakomita kawa znana i ceniona na całym świecie, o delikatnym i niepowtarzalnym smaku oraz czekoladowym aromacie. Wszystko to zapewnia jedyna w swoim rodzaju mieszanka brazylijskiej arabiki oraz afrykańskiej robusty. Zachęcamy Państwa do spróbowania tej pysznej kawy. Nadaje się zarówno do biura i domu jak również do kawiarni. Oryginalny włoski produkt – kawa palona w Turynie.

Marka: Lavazza
Waga: 1,000g
Jednostka miary: szt
Skład: 40 / 60

 

 

 

Lavazza Caffe ESPRESSO

24461379Mieszanka 100 % Arabiki Wybrano tylko i wyłącznie najszlachetniejszych ziarna. Swą najwyższą jakość kawa ta zawdzięcza ziarnom pochodzącym z centralnej Ameryki i Brazylii. Espresso jest kawą o pełnym, wyważonym, bardzo wykwintnym smaku.

Palona na styl włoski cechuje się mocnym naparem, a po wypiciu – wyczuwalnym kawowym posmakiem. Espresso świetnie nadaje się do przyrządzania w ekspresach (ciśnieniowych, przelewowych). Smakuje wyjątkowo o każdej porze dnia.

Marka: Lavazza
Waga: 1,000 g
Jednostka miary: szt
Skład: 100 / 0

 

 

 

 

 

Saeco Miscella GOLD

gold_saecoSaeco GOLD w 100% składa się z najwyższej jakości kawy Arabici. Prażona kawa jest hermetycznie pakowana w opakowanie o wadze 0,5 kg. Opakowanie wyposażona jest w wentylek.

Mieszanka z wyselekcjonowanych ziaren kawy Arabica o średnim stopniu palenia. Uprawiana na wysokogórskich plantacjach Ameryki Południowej i Afryki. Ma bardzo  intensywny i delikatny smak. Ręcznie wyselekcjonwane ziarna są duże o najwyższej jakości.

Marka: Saeco
Waga: 1,000 g lub 250 g
Jednostka miary: szt
Skład: 100 / 0

 

 

 

 

 

Saeco Miscella BAR

bar_saecoSaeco Miscela Bar jest mieszanką arabiki i robusty. Kawa ta cechuje się ciemną cremą i pełnym, aromatycznym smakiem. Skład się z  50% Arabica i 50% Robusta a jej Smak jest mocny kremowy a Aromat wyrazisty pełny.

Marka: Saeco
Waga: 1,000 g
Jednostka miary: szt.
Skład : 50/50