ekspres do kawy do domu 1

Wybór odpowiedniego ekspresu do domu to nie lada wyzwanie. Informację jakie możemy uzyskać w internacie czy opinie na temat poszczególnych modeli ekspresów owszem pomagają w wyborze. Jednak czasami im bardziej szukamy tego idealnego urządzenia tym bardziej zaczynamy się gubić w temacie. To naprawdę trudny wybór, w końcu chcesz się cieszyć swoim espresso czy cappuccino  w domowym zaciszu podczas relaksu.

Nasza firma to nie tylko Salon Sprzedaży ale również Profesjonalny Serwis. Otrzymasz od nas rzetelne informacje i dzięki wiedzy technicznej jaką posiadamy dobierzemy urządzenie idealne do twoich potrzeb.

Latte, cappuccino czy espresso każdy ma swoja ulubioną kawę. Czym musisz kierować się podczas wyboru swojego urządzenia?  Przede wszystkim by spełniał twoje wymagania nie tylko pod kątem wizualnym ale również pod kątem technicznym. Jeśli lubisz pić kawy mleczne to ekspres musi idealnie spieniać mleko i być prosty w czyszczeniu i konserwacji.

Wbrew pozorom ekspres automatyczny jest najprostszym sposobem na przygotowanie kawy. Dlaczego? Dzięki rozwiniętej technologii jaka jest wykorzystywana w produkcji tychże urządzeń użytkownik może skupić  się przede wszystkim na przyjemności z picia kawy i nie zastanawiać się nad każdym krokiem podczas przygotowania swojego ulubionego napoju.

Jakie Rodzaje ekspresów wyróżniamy?

ekspres przelewowy

Ekspresy przelewowe – używane są głównie w krajach skandynawskich lecz spotkasz je na całym świecie. Wyróżniamy różne wielkości tych ekspresów. Na jeden kubek w wersji mini jak i takie, które posiadają własny dzbanek mieszczący ponad dwa litry kawy. Budowa tego ekspresu to głównie zbiornik na wodę, przepływowy podgrzewacz wody, dripper w którym znajduje się filtr papierowy i zmielona kawa oraz dzbanek do którego zaparzana jest kawa.

ekspres kolbowy

Ekspres kolbowy  –  urządzenie to wymaga Twoich podstawowych umiejętności baristycznych. Jeśli spędzisz troszkę czasu na naukę pod kątem baristy przygotujesz doskonałe espresso czy spienione mleko. Urządzenie to pozwoli ci odkryć techniki baristy w twoim domowym zaciszu, dzięki czemu będziesz mógł tworzyć na przykład wzorki na twoim cappuccino. Dużym również atutem tych ekspresów jest ich cena, która jest znacząco niższa od ekspresów automatycznych.

ekspres automatyczny

Ekspres Automatyczny – gdy wstajesz rano zaspany, a cały proces przygotowania kawy na ekspresie kolbowym czy przelewowym dla Ciebie staje się  męczącą czynnością w tak piękny poranek, ekspres automatyczny to idealne rozwiązanie dla c=Ciebie. Prawidłowo dobrane urządzenia i odpowiednie ustawienie parametrów  do Twoich potrzeb przygotuje również doskonały  napój kawowy.

Wyróżniamy następujące modele ekspresów automatycznych:  do kawy czarnej, kawy czarnej z dyszą do spieniania lub cappucinatore jak również typu One Touch, który przygotuje twoje cappuccino czy latte po naciśnięciu jednego przycisku.

Skontaktuj się z nami a my doradzimy ci w wyborze urządzenia który spełni twoje wymagania.

Polub nasze profile

Dowiedz się więcej