Zgłoś Usterkę

Wstajesz rano, masz ochotę napić się pysznej kawy a tu nagle ekspres odmiana posłuszeństwa? Pojawia się awaria a Ty nie wiesz co zrobić? Pracujesz od rana do wieczora i nie masz możliwości osobiście dostarczyć urządzenia do serwisu? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Zgłoś usterkę poprzez formularz a nasz Pracownik skontaktuje się z Tobą i umówi kuriera w celu odbioru urządzenia, dostosowując dzień, godzinę i miejsce do Twojego grafiku. Nasz serwis współpracuje tylko z najlepszymi dlatego wszystkie przesyłki odbierane i dostarczane są przez firmę kurierską TNT.

Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą w celu umówienia kuriera i potwierdzenia danych.

tnt

Po otrzymaniu urządzenia do serwisu, nasi wykwalifikowani Technicy sprawdzą urządzenie i skontaktują się z Państwem w celu poinformowania o weryfikacji, kosztach naprawy i przybliżonym zakończeniu naprawy urządzenia. Po akceptacji wyceny z Państwa strony ekspres zostaje przekazany do realizacji naprawy. Bez wyrażenia zgody na naprawę z Państwa strony, nasi Technicy nie przystępują do czynności naprawczych! Po wykonanej naprawie serwis udziela 12-miesięcznej gwarancji lub rękojmi na wymienione części.
Nasz serwis wykonuje naprawy ekspresów zarówno automatycznych jak i kolbowych oraz ekspresów do kawy z linii profesjonalnej.

Note: Carousel will only load on frontend.

Polub nasze profile

Dowiedz się więcej