O firmie

Kim jesteśmy?

Coffee Cona

Stawiamy na jakość oferowanych produktów i usług, które zamierzamy osiągnąć poprzez spełnienie oczekiwań naszych klientów, w sposób satysfakcjonujący obie strony.

 • Szeroki wachlarz usług

  Szeroki wachlarz usług

  Obejmujących doradztwo, sprzedaż, wynajem i serwis pozwala nam na kompleksową obsługę firm, na każdym etapie użytkowania urządzeń do zaparzania kawy.
 • Wysoka jakość usług

  Wysoka jakość usług

  Jakość naszych usług nie byłaby możliwa bez najlepszych dostępnych na rynku rozwiązań. Produkty znajdujące się w naszej ofercie cechują się nowoczesnym wyglądem, łatwością obsługi i dużą wydajnością co zdecydowanie zwiększa ich bezawaryjność i żywotność. Szczegółowe opisy modeli ekspresów znajdują się na naszej stronie internetowej.
 • Co nas wyróżnia na rynku

  Co nas wyróżnia na rynku

  Oferowane przez nas usługi, z wyłączeniem napraw ekspresów, są wykonywane na miejscu u Klienta. Rozwiązaniem na wszystkie problemy i potrzeby staje się jeden telefon do naszego doradcy.
 • Jak rozpocząć współpracę?

  Jak rozpocząć współpracę?

  Wystarczy zadzwonić i zamówić ulubioną kawę z naszej oferty, a my zajmiemy się całą resztą. Nie podpisujesz umowy i w każdej chwili bez żadnych konsekwencji możesz skorzystać z usług innej firmy. Jeśli cenisz sobie komfort i bezpieczeństwo zostaniesz z nami.
Firma istnieje od 2008 roku. Siedzibą jest Rzeszów gdzie znajduje się Salon, Serwis oraz Magazyn. Oddział mieści się przy ulicy Krajobrazowej 2/2L, 35-119 Rzeszów.

Firma Coffee Cona jako firma rodzinna współpracuje z firmą A.Z.U. Tech-Dom i Soplex.

W chwili obecnej w firmie rodzinnej jest zatrudnionych dwunastu pracowników, w tym ośmiu techników, posiadających dyplomy mistrzowskie. Technicy, jak również pracownicy umysłowi to w większości ludzie młodzi, pełni zapału i ambicji, z wysokimi kwalifikacjami, a przede wszystkim z ogromnymi możliwościami.

Zajmujemy się sprzedażą i naprawami gwarancyjnymi i pogwarancyjnymi:

 • ekspresów do kawy Profesjonalnych, Domowych i Vendingu
 • sprzętu profesjonalnego Chłodniczego i Pralniczego
 • urządzeń Profesjonalnych Gastronomicznych
 • maszyn do przemysłu spożywczego

Współpracujemy z wieloma firmami wykonując dla nich naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, miedzy innymi z firmami:
Costa Coffee, Saeco, Gaggia, Jura, La Cimbali, Strauss Cafe, Nivona, Tchibo Coffee Service, FIS, Carlisle, TecnoInox, Gia Dose, Aristarco, Kastel, Nilma i innymi…

Stawiamy na ciągły rozwój firmy. Gwarantujemy rzetelność i fachowość wykonywanych usług, zgodnie z najwyższymi normami technicznymi, w zakresie konserwacji napraw wszelkiego rodzaju sprzętu. Czas realizacji naprawy jest nie dłuższy niż 48 godzin od daty zgłoszenia. Pozwoliła nam na to dobrze rozbudowana sieć logistyczna zakładu oraz zastępcze sprzęty dla danego klienta.

Najważniejszym celem firmy Coffee Cona jest umacnianie konkurencyjnej pozycji na rynku. Stawiamy na jakość oferowanych produktów i usług, które zamierzamy osiągnąć poprzez spełnienie oczekiwań naszych klientów, w sposób satysfakcjonujący obie strony. Staramy się aby dostarczane przez nas produkty i usługi były najlepszej jakości. Nasze usługi zachwycą najwybredniejszych!

Firma Coffee Cona zapewnia również pomoc w zakresie wyboru odpowiedniego urządzenia do państwa potrzeb, umiejętnego eksploatowania, sposobów parzenia kawy oraz opiekę serwisową. Jesteśmy Autoryzowanym Serwisem Wiodących Firm na rynku takich jak Philips, Saeco, Gaggia , Jura, La Cimbali, Nivona. Działamy już na rynku kilka lat.

Specjalizujemy się w sprzedaży wszelakiego rodzaju maszyn do parzenia kawy.

Zaufało nam

Setki Klientów

11

Lat doświadczenia

już od ponad 11 lat jesteśmy dla was
26

Autoryzacji

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą i serwisem ponad 26 wiodących firm na rynku
19

Rodzajów produktów

ponad 19 rodzaji produktów posiadamy w swojej ofercie
864

Zadowolonych Klientów

Już tak wielu z was zaufało nam przy zakupie urządzenia by cieszyć się swoją ulubioną kawą
Opinie klientów w

Google

feedback

Coffee Cona
4.6
Na podstawie 150 opinii
powered by Google
Tomasz Grodecki
Tomasz Grodecki
19:35 03 Jun 20
Wiedzą co sprzedają, wiecej takich sklepów!!! polecam
Katarzyna Duraj
Katarzyna Duraj
06:51 15 May 20
Chciałam oddać ekspres do naprawy. Skontaktowałam się przez czat. Pan poświęcił mi około 40min, żebym mogła... wyeliminować drobną usterkę sama, dzięki czemu zaoszczędziłam. Przecież równie dobrze mogli przyjąć ekspres, naprawić w ciągu kilku minut i skasować ekstra kasę 🙂 5+ za uczciwość 🙂 Będę korzystać z Waszych usług!czytaj więcej
Grzegorz Onyszczuk
Grzegorz Onyszczuk
05:16 05 Mar 20
Co prawda naprawa trwała długo ale jestem wyrozumiały. Po za tym sympatyczna obsługa i skuteczna naprawa... ekspresu.Jedyna uwaga sprzęt po naprawia pasuje oddać czysty.czytaj więcej
MrPanczok .
MrPanczok .
16:20 25 Feb 20
Szybka, profesjonalna naprawa pogwarancyjna ekspresu.
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
14:33 28 Jan 20
Super szybka akcja świąteczna i ekspres działa ciszej niż nowy ze sklepu. Polecam!
Wojciech Zabron
Wojciech Zabron
15:39 08 Jan 20
CAFEE CONA dopiero jako 3 serwis naprawili ekspres, reszta twierdziła, że się nie da albo podawali kosmiczne kwoty... naprawy. Polecam w 100%.czytaj więcej
Luxum Wnętrza
Luxum Wnętrza
08:15 08 Apr 17
Po dwukrotnym pobycie w serwisie ekspres nadal nie działał. Ostatecznie po 2 tygodniach serwis sprawił, że można napić... się kawy.czytaj więcej
Następne Opinie
js_loader