Firma istnieje od 2008 roku. Siedzibą jest Rzeszów gdzie znajduje się Salon, Serwis oraz Magazyn. Oddział mieści się przy ulicy Krajobrazowej 2/2L, 35-119 Rzeszów.

Firma Coffee Cona jako firma rodzinna współpracuje z firmą A.Z.U. Tech-Dom i Soplex.

W chwili obecnej w firmie rodzinnej jest zatrudnionych dwunastu pracowników, w tym ośmiu techników, posiadających dyplomy mistrzowskie. Technicy, jak również pracownicy umysłowi to w większości ludzie młodzi, pełni zapału i ambicji, z wysokimi kwalifikacjami, a przede wszystkim z ogromnymi możliwościami.

Zajmujemy się sprzedażą i naprawami gwarancyjnymi i pogwarancyjnymi:
  • ekspresów do kawy Profesjonalnych, Domowych i Vendingu
  • sprzętu profesjonalnego Chłodniczego i Pralniczego
  • urządzeń Profesjonalnych Gastronomicznych
  • maszyn do przemysłu spożywczego

Współpracujemy z wieloma firmami wykonując dla nich naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, miedzy innymi z firmami:
Costa Coffee, Saeco, Gaggia, Jura, La Cimbali, Strauss Cafe, Nivona, Tchibo Coffee Service, FIS, Carlisle, TecnoInox, Gia Dose, Aristarco, Kastel, Nilma i innymi…

Stawiamy na ciągły rozwój firmy. Gwarantujemy rzetelność i fachowość wykonywanych usług, zgodnie z najwyższymi normami technicznymi, w zakresie konserwacji napraw wszelkiego rodzaju sprzętu. Czas realizacji naprawy jest nie dłuższy niż 48 godzin od daty zgłoszenia. Pozwoliła nam na to dobrze rozbudowana sieć logistyczna zakładu oraz zastępcze sprzęty dla danego klienta.

Najważniejszym celem firmy Coffee Cona jest umacnianie konkurencyjnej pozycji na rynku. Stawiamy na jakość oferowanych produktów i usług, które zamierzamy osiągnąć poprzez spełnienie oczekiwań naszych klientów, w sposób satysfakcjonujący obie strony. Staramy się aby dostarczane przez nas produkty i usługi były najlepszej jakości. Nasze usługi zachwycą najwybredniejszych!

Firma Coffee Cona zapewnia również pomoc w zakresie wyboru odpowiedniego urządzenia do państwa potrzeb, umiejętnego eksploatowania, sposobów parzenia kawy oraz opiekę serwisową. Jesteśmy Autoryzowanym Serwisem Wiodących Firm na rynku takich jak Philips, Saeco, Gaggia , Jura, La Cimbali, Nivona. Działamy już na rynku kilka lat.

Specjalizujemy się w sprzedaży wszelakiego rodzaju maszyn do parzenia kawy.

Świadczymy profesjonalnym i fachowym doradztwem przy wyborze odpowiedniego dla Państwa sprzętu, jak również posiadamy szeroki wachlarz innych usług związanych z tą branżą takich jak:
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
  • opieka serwisowa 24h na dobę
  • sprzedaż kawy, zestawów filiżanek
  • wszelkiego rodzaju dodatków
  • catering kawowy

Jest to tylko podstawowy zakres naszych usług, który posiadamy w ofercie. Staramy się podejść do każdego klienta indywidualnie i sprostać jego oczekiwaniom, aby mógł cieszyć się z przyjemności jaką jest kosztowanie profesjonalnie zaparzonej kawy.

Dzieki wszelakim szkoleniom, posiadamy wiedze którą będziemy się starali Państwu przekazać.