ekspres do kawy dla gastronomii

Ekspresy Gastronomiczne to zarówno ekspresy kolbowe, automatyczne jak i przelewowe. Ekspresy te są przeznaczone do przygotowywania dużej ilości kaw ale również znajdziesz takie, które będą idealne do małej gastronomii.

Ekspres do kawiarni, hotelu, restauracji to dla nas nie problem. A dzięki naszym dodatkowym usługom zapewnimy Ci ciągłość działania Twojego urządzenia. Wiemy, że każdy dzień w Twojej kawiarni bez urządzenia naraża Cię na straty. Ekspresy Gastronomiczne charakteryzują się zaawansowaną technologią wśród wszystkich ekspresów. Nowoczesne systemy i rozwiązania technologiczne sprawiają, że wydajność takiego urządzenia jest  bardzo duża. Szybkość przygotowywania kaw, oszczędność czasu, łatwość obsługi oraz powtarzalny smak kawy.

Wybór ekspresu do kawiarni to proces bardzo trudny i złożony. Trzeba pamiętać, że przy wyborze modelu urządzenia musimy również uzyskać informację na temat opieki serwisowej w trakcie trwania gwarancji jak i po jej zakończeniu, oraz kosztów części zamiennych.

Jako Autoryzowany Serwis zawsze informujemy naszych Klientów o możliwości uzyskania tych dodatkowych opcji jak i również doradzimy w wyborze odpowiedniego modelu ekspresu po uprzednim zapoznaniem się z wytycznymi.

Skontaktuj się z nami a my doradzimy ci w wyborze urządzenia który spełni twoje wymagania.

Polub nasze profile

Dowiedz się więcej