ekspres do kawy do biura firmy

Firma Coffee Cona zapewni dla Państwa pełną opiękę  – od wyboru urządzenia po serwis. Nasi wykwalifikowani technicy dobiorą dla Państwa urządzenie, zamontują, przeszkolą z obsługi oraz konserwacji. Dostarczą kawę oraz w razie potrzeby naprawią urządzenie, a gdy naprawa będzie się przedłużać dostarczą ekspres zastępczy.

Ta oferta to idealne rozwiązanie by zapewnić Państwu i Waszym klientom chwilę relaxu i wytchnienia. Bez obciążania nikogo niepotrzebnymi problemami.

Dobór Ekspresu

Nasz wykfalifikowany zespół dobierze urządzenie do Twoich potrzeb, byś zawsze mógł cieszyć się kawą na jaką zasługujesz. A jego parametry techniczne będą dostosowane do Twojego zapotrzebowania. Jest to wszystko możliwe dzięki szerokiemu asortymentowi jaki posiadamy  – od ekspresów biurowych po gastronomiczne.

Oferta Usługowa

Nasi technicy przyjadą do Ciebie w celu wykonania odkamieniania i czyszczenia Twojego urządzenia, przeglądną urządzenie pod kątem technicznym. Dodatkowo w razie potrzeby zmienią parametry nalewanej kawy lub smaku byś mógł cieszyć się swoim cappuccino lub espresso, takim jakim lubisz.

Instalacja urządzenia

Wykwalifikowany serwisant  zainstaluje urządzenie w wyznaczonym przez Ciebie miejscu.  Przeszkoli z obsługi oraz konserwacji.   Na koniec zaprogramuje urządzenie w Twojej asyście,  dobierając odpowiedni smak i jakość kawy, by chwile z twoją kawą były chwilą relaxu i odprężenia.

W ofercie Coffee Cona nie tylko uzyskasz dostęp do usług jakich potrzebujesz ale również mamy dla ciebie szereg wyjątkowych dodatków.

Akcesoria

W ofercie firmy posiadamy szeroki asortyment nie tylko ekspresów ale również środków czystości do ekspresów automatycznych jak i kolbowych. Nie wiesz które środki są odpowiednie dla Twojego urządzenia?  Nasz Dział Jakości doradzi w ich wyborze.

Specjaliści

Nasi specjaliści doradzą i pomogą w doborze sprzętu, kawy czy oferty dla Twojego biura czy firmy  by spełniał wszystkie normy i wymagania. Dodatkowo jasno i klarownie przedstawią Ci ofertę oraz odpowiedzą na wszystkie twoje pytania.

Dodatki

Nasza firma może przygotować dla Ciebie zestawy upominkowe jak również posiada własną markę kawy –  niepowtarzalną i niedostępną nigdzie indziej. Istnieje również możliwość przygotowania indywidualnej mieszanki kawy do Twojej kawiarni czy biura.

Skontaktuj się z nami a my doradzimy ci w wyborze urządzenia który spełni twoje wymagania.

Polub nasze profile

Dowiedz się więcej